Private Label

Jesteśmy producentem odzieży kolarskiej i akcesoriów, koncentrującym się na dwóch obszarach: kolarstwie szosowym oraz enduro/dh/mtb. Współpracując z nami, możecie skorzystać z pełnego wachlarza usług jaki świadczymy i jesteśmy z nich dumni.

Profesjonalna szwalnia połączona jest bezpośrednio z drukarnią sublimacyjną co gwarantuje, że pod jednym dachem zrealizujemy cały projekt. Moce produkcyjne zapewniają realizację na czas zleceń hurtowych. Szwalnia dysponuje kompleksowym parkiem maszynowym (renderki, overlocki, stebnówki, ryglówki), zapewniającym najwyższą jakość realizowanych produkcji. Na codzień pracujemy z bardzo elastycznymi materiałami, które wymagają dużego doświadczenia i precyzji. Szyjemy nićmi elastycznymi najwyższej jakości.

Połączenie szwalni z drukarnią sublimacyjną (realizujemy wydruki na sprzęcie marki MUTOH) zapewnia możliwość personalizacji każdego zamówienia.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym portfolio oraz kontaktu.

Poza produktami z naszego portfolio jesteśmy otwarci również na zamówienienia innego typu. Jeżeli cenisz sobie dobry kontakt, terminowość i profesjonalizm – Jesteśmy do Waszej dyspozycji.