Produkcja

ODZIEŻ KOLARSKA NA ZAMÓWIENIE

Jeśli szukasz niestandardowych ubrań rowerowych, dobrze trafiłeś. Istnieje obecnie wiele opcji, żeby stworzyć swój projekt odzieży kolarskiej, a proces uzyskania dokładnie tego, czego chcesz, jest zaskakująco łatwy. W poniższym tekście przeprowadzimy Cię przez cały proces projektowania strojów teamowych i indywidualnych projektów na rower. Z nami zrealizujesz każde zamówienie, tak aby rowerowa przygoda była jedyną w swoim rodzaju. Stawiamy na personalizację, ponieważ nie akceptujemy jednorodności.

Jak wygląda proces zamówienia?

1) Wybierasz model koszulki/spodenek na bazie którego wykonujemy Twój pomysł;

2) Nanosisz swój projekt na formy płaskie pobrane z naszej strony, bądź możemy skorzystać z pomocy naszych grafików;

3) Uzgadniamy grafiki, dogadujemy rozmiarówkę i produkujemy;

4) Za 14 dni wsiadasz na rower!

proces zamawiania strojów kolarskich

Jakość zamawianych strojów?

Oczywiście nie wszystkie ubrania rowerowe są sobie równe. Niektóre koszulki są wyższej jakości niż inne, niektóre są zaawansowane technologicznie, a niektóre bardziej podstawowe, niektóre najlepiej nadają się do wyścigów, a niektóre są do jazdy rekreacyjnej. Na początek musisz dokładnie określić jakie funkcje ma spełniać zamówienie. Elvelo – odzież kolarska na zamówienie Made in Poland

Koszulki ELVELO przeznaczone do kolarstwa szosowego i MTB dostępne są w dwóch wariantach:

SLPRO – dla osób poszukujących w 100% profesjonalnej odzieży kolarskiej na długie wyścigi rowerowe. Wzorowane krojem i wykonaniem na najlepszych dostępnych na rynku produktach; RegularRace – to propozycja dla kolarzy szukających wysokogatunkowego produktu o kroju zapewniającym większą swobodę i luz.

Koszulka ELVELO przeznaczona do Enduro/Downhill:

proponujemy jeden wariant bez kompromisów, najwyższa jakość, super materiał i dopracowane wykonanie. Jednym słowem sztos.

Spodenki kolarskie ELVELO:

jeden model, wykonany z najlepszych dostępnych materiałów na rynku. Ponad 90% materiału z recyklingu oraz wkładka firmy Elastic Interface, gwarantują pełen komfort na długie godziny rowerowej przygody. W spodenkach kolarskich największą wagę zawsze przywiązuj do wkładki, ponieważ to od niej zależy komfort jazdy.

PERFORMANCE ROAD SPACE MEN/WOMEN, taki model wkładek wykorzystujemy w naszych spodenkach szosowych, to doskonały produkt do jazdy na długich dystansach, reprezentujący najnowszą technologię. Oprócz walorów cenionych w kolarstwie szosowym, takich jak na przykład dodatkowa warstwa na wysokości krocza o bardzo dużej gęstości (tor miednicy), SPACE ma innowacyjną strukturę z wielokierunkową krzywizną, która zapewnia idealne dopasowanie i doskonałą stabilność w siodle. Space zapewnia również odpowiednie wsparcie, które przydaje się tym jeźdźcom, którzy przyjmują bardziej wyprostowaną pozycję w siodle (przenosząc nacisk bardziej w kierunku tyłu siodła niż do przodu). Szczegółowe badanie ruchu genitaliów podczas jazdy na rowerze zainspirowało do opracowania specjalnego „zamkniętego” kształtu w górnej części wkładki, który pozwala na lepsze dopasowanie i większy komfort w siodle.

Jeśli nie znasz naszych produktów, poproś o wysyłkę próbnego rozmiaru, aby upewnić się, że będziesz zadowolony z tkaniny, cięcia, rozmiaru i tak dalej. Nie ryzykuj, ponieważ nie mamy możliwości wymienić zestawu teamowego, jeśli nie jest to dokładnie to, czego się spodziewałeś (możesz oczywiście zwrócić go, jeśli wystąpi błąd produkcyjny). Odzież kolarska na zamówienie, wykonana z technicznych materiałów wymaga dobrego dopasowania do finalnego odbiorcy, aby zapewnić swobodę podczas jazdy.

Jak zrobić własny projekt graficzny?

Jak będzie wyglądać Twoja niestandardowa odzież? Najlepiej jest mieć wstępne wyobrażenie o tym, jak ma wyglądać gotowy projekt. Jeśli szukasz inspiracji, przejrzyj Pinterest’a bądź inne dostępne na rynku media. Z taką wizją możesz swobodnie skorzystać z usług naszych grafików, którzy chętnie przygotują stroje Twojego autorstwa. Pokazujesz inspirację, my przedstawiamy na tej bazie projekt graficzny koszulki i spodenek kolarskich. Akceptujesz i realizujemy.

Moje zamówienie. Jaki rozmiar wybrać?

Dokładnie rozpisaną rozmiarówkę znajdziesz przy opisie wybranego modelu koszulki bądź spodenek kolarskich. Pamiętaj, że zawsze możesz poprosić o przesłanie testowego setu, aby go przymierzyć i dokładnie dopasować do swoich potrzeb. Odzież na zamówienie musi być wygodna!

Jaki jest koszt wyprodukowania projektu klienta?

Koszty różnią się w zależności od wielkości zamówienia oraz wybranych modeli. Wszystkie nasze produkty wykonujemy w Polsce, dbając aby ceny naszych produktów były dostępne dla każdego miłośnika kolarstwa. Szczegółowy cennik znajdziecie na naszej stronie.

W jaki sposób opłacam moje zamówienie?

Przed rozpoczęciem produkcji będziesz musiał dokonać płatności w wysokości 50% wartości złożonego zamówienia. Dane do przelewu otrzymasz wraz z potwierdzeniem terminu realizacji projektu. Zaliczkę pobieramy, aby pokryć w części koszty produkcji i zagwarantować odbiór zamówionego towaru. Rowerowe komplety kolarskie na zamówienie są na tyle spersonalizowane, że nie mamy możliwości ich dalszej sprzedaży po wyprodukowaniu, gdyby zamawiający się rozmyślił.

Jak długo będę czekał na moją odzież?

Odzież kolarska na zamówienie i jej wykonanie to spore przedsięwzięcie, zarówno dla Ciebie projektując swoje koszulki i spodenki jak i dla nas. Każdy projekt musimy dokładnie przeanalizować, aby realizacja odpowiadała w 100% Twoim oczekiwaniom. Czas realizacji możemy ograniczyć do 14 dni! W tym czasie dokonujemy wysyłki na adres klienta. Kolarskie komplety dostępne na naszym rynku u konkurencji wymagają odczekania ok. 4 tygodni zanim rowerowa przygoda we własnym stroju będzie mogła się rozpocząć. Czas realizacji zamówienia wyróżnia nas na tle konkurencji i możemy pokusić się o stwierdzenie, że odzież rowerowa ELVELO powstaje najszybciej bez uszczerbku na jakości.

Na co zwrócić uwagę przy odzieży kolarskiej na zamówienie?

Najgorsze, co możesz zrobić, to kupić tani, niestandardowy zestaw niskiej jakości, zwłaszcza jeśli jesteś przyzwyczajony do jazdy w dobrej, dobrze wykonanej odzieży rowerowej. Zawsze wybieraj lepszą wkładkę w spodenkach kolarskich. Sugeruje również, abyś poświęcił trochę czasu na upewnienie się, że otrzymałeś odpowiedni krój koszulki dla grupy. Często to najzagorzalsi zawodnicy, organizują zestaw klubowy i myślą, że wszyscy inni są zawodnikami, kiedy nie są! Musi być trochę kompromisu. Dlatego tak ważne jest przymierzanie produktu przed złożeniem zamówienia. Słyszymy o wielu kolarzach, którzy wybrali się na Alibabę i kupili koszulki kolarskie bezpośrednio z Chin, a następnie rozczarowali się, gdy koszulki nie spełniały ich oczekiwań jakościowych. Dodatkowo pamiętaj, że warto wspierać rodzimych producentów, płacących podatki w Polsce. Elvelo – odzież kolarska na zamówienie Made in Poland.